Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, coś nie działa lub masz jakiś problem, zwróć się do mnie. Pamiętaj tylko, że nad wszystkim pracuję sama, więc w miarę możliwości nie wysyłaj mi wielu różnych zapytań (staraj się raczej jak najwięcej treści umieścić w jednym formularzu)